22,74 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Губки кухонні призначені для очищення забруднених поверхонь посуду. Використовуються спільно з миючими засобами або без них. Шорсткий шар губки(фібра) сприяє жорсткого впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROdom |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 95 мм |
| Тип | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Основное назначение | Для посуды |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 80(уп.) |