14,26 ₴/рулон
Минимальный заказ — 48 рулонов
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Макулатурний туалетний папір, вона ж – «сіра», виготовляється з паперу-основи, яка виготовляється на заводі шляхом переробки вторинної макулатури ― сортування, «варіння», очищення, фарбування, розкочування, протяжки, сушіння і змотування в бобіни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Папир-Мал |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Материал основы | Макулатура |
| Количество слоев | Однослойная |
| Перфорация | Нет |
| Тиснение | Нет |
| Цвет | Серый |
| Высота рулона | 95 мм |
| Диаметр гильзы | 15 мм |
| Наружный диаметр рулона | 100 мм |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Вес | 175 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 48(рул.) |
| Мешок: | 48(рул.) |