11,07 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Губки кухонні призначені для чищення забруднених поверхонь посуду. Використовуються разом із миючими засобами або без них. Така губка виготовлена з фібри, має шорстку поверхню, що сприяє жорсткому впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 5 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 125 мм |
| Тип | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Абразив |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Основное назначение | Для посуды |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Мешок: | 40(уп.) |