71,39 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет майка має з боків спеціальні закладки – фальци, що дозволяє використовувати її для об'ємної продукції. Також, завдяки своїй конструкції, вона витримує велику вагу навіть при невеликій щільності. За своєю формою цей пакет дійсно нагадує майку, звідки і отримав свою назву. Широке застосування пакет майка знайшов у продукції серійного випуску, володіючи такими якостями як зносостійкість, практичність, дешевизна - успішно зайняв лідируючі позиції серед продукції бюджетного сегмента.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агротехмаш |
| Ширина | 220 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 6 кг |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Количество в упаковке | 200 шт |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Цвет | Белый |
| Вес упаковки | 0.455 кг |
| Материалы пакета | РЕ |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Мешок: | 30(уп.) |