12,15 ₴/рулон
Минимальный заказ — 4 рулона
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Макулатурний туалетний папір, він же — «сіра», виробляється з паперу-основи, який виготовляється на заводі через перероблення вторинної макулатури — сортування, «варки», очищення, підфарбовування, розкочування, протягування, сушіння та змотування в бобіни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Папир-Мал |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Материал основы | Макулатура |
| Количество слоев | Однослойная |
| Перфорация | Нет |
| Тиснение | Нет |
| Цвет | Серый |
| Высота рулона | 100 мм |
| Диаметр гильзы | 27 мм |
| Наружный диаметр рулона | 100 мм |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Вес | 155 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 4(рул.) |
| Мешок: | 48(рул.) |