12,42 ₴
Минимальный заказ — 25 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Пакет з прорізною ручкою - це тип продукції, що має значні переваги перед іншими видами поліетиленових пакетів. Він виглядає найбільш презентабельно, тому його часто вибирають організації, які бажають ефективно прорекламувати свої послуги. Такий вибір обумовлений можливістю друку малюнка будь-якої складності, і як наслідок, можливістю замовлення пакети з логотипом компанії.
Таким чином, зберігається солідність, підкреслюється імідж рекламованої організації. Завдяки міцній конструкції пакет з прорізною ручкою має тривалий термін служби, тобто є довгостроковим рекламним носієм. Споживачі вибирають ці вироби через їх велику вантажопідйомність, місткість, зручність конструкції ручок, які при носінні не ріжуть руки, а також вибір обумовлений стильним дизайном.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 490 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Длина | 600 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Количество в упаковке | 25 шт |
| Рисунки и надписи | С рисунками |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес упаковки | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 25(шт.) |
| Мешок: | 250(шт.) |