23,06 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP24L, мабуть, один з найбільш затребуваних. У ньому зручно випікати невеликі порції кондитерських виробів або інші страви. А також в цій формі дуже зручно зберігати і транспортувати обіди та сніданки.
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 0.43 л |
| Длина | 144 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Высота | 40 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |