41,40 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Одноразовий контейнер з харчової алюмінієвої фольги SP88L один з найпопулярніших, він підходить для приготування страв на родину або компанію. Цей контейнер універсальний, в ньому можна приготувати величезний діапазон різноманітних страв, також можна використовувати його для сервірування столу, або для зберігання і транспортування їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Объем | 2000 мл |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 53 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |