85,75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Така господарська сумка зручна для транспортування будь-яких товарів (одягу, побутової техніки) або продуктів харчування. Міцні ручки забезпечать надійність переноски. Така сумка достатньо містка, що дозволяє переносити товари великоі ваги і об'єму, оснащена замком-блискавкою, що захищає від проникнення всередину вологи та пилу. До того ж, яскраві принти на сумках привертають увагу та підіймають настрій.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Хозяйственная сумка |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Высота | 460 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 255 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная | 12(шт.) |