



39,33 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Подарункові пакети розміром 46*33*15см виготовлені з паперу з глянцевою ламінацією. В наявності є різні малюнки.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Бумага |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С ручками |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | 12(шт.) |