56,01 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Фасувальні пакети Comserv підвищеної щільності використовуються для невеликих партій сипучих виробів, випічки або непродовольчих товарів. Основними показниками фасувальних пакетів є висока якість, міцність та достатня невисока ціна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комсерв Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет фасовочный |
| Количество в упаковке | 500 шт |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 270 мм |
| Цвет | Белый |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Материал | Полиэтилен |
| Вес упаковки | 0.445 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Продажа кратная: | 1(уп.) |
| Мешок: | 30(уп.) |