5,77 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Даний контейнер (пластикова пакувальна тара) найчастіше використовується для розфасування салатів, сиркових і сирних мас, кондитерських виробів (печива, цукерок, зефіру і т. д.). Блістерна упаковка для харчових продуктів, захисні пакувальні матеріали Ви можете придбати у Харкові. Виготовлення та продаж пакувальних матеріалів з доставкою по Україні.
Увага! Матеріал контейнера (харчовий полістирол) не передбачає нагрівання понад +60°С
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Высота | 230 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полистирол |
| Основные атрибуты | |
| Продажа кратная | 50(шт.) |
| Объем: | 1700(мл.) |
| Пользовательские характеристики | |
| Ящик: | 500(шт.) |