188,94 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Наша компанія пропонує до вашої уваги фасувальні пакети, а також іншу пакувальну продукцію для широкого спектра споживачів. Представлений вигляд пакувального матеріалу використовується для харчових продуктів і для фасування різних груп товарів в умовах виробничих підприємств або роздрібної торгівлі. Використовуючи фасувальні пакети, можна себе забезпечити найкращими умовами для фасування, продажу та транспортування товару, а також для зберігання. Паковання товару в зручні одноразові пакети спростить і прискорить процес, підвищить продуктивність праці фасувальників.
Фасувальні пакети застосовують для фасування на невеликі партії сипучих речовин (крупи, цукор, макаронні вироби), непродовольчих товарів, і для упаковки не важких продуктів. Тому фасувальні пакети знайшли широке поширення в сучасній торгівлі.
Наша компанія продає фасувальні пакети з поліетилену високого тиску. Головна особливість пакету ПВД – це прозорість. Незважаючи на невелику товщину, фасувальні пакети з ПВД володіють досить високою міцністю. Фасування В пакети ПВД упаковують напівфабрикати.
Фасувальні пакети ПНД використовуються зазвичай для фасування сипких матеріалів, а також для пакування хлібобулочних виробів. Така, здавалося б, дрібниця, як безплатний пакет, може підвищити імідж і поліпшити репутацію торгової фірми, а ось немає зручних пакувальних матеріалів, навпаки, погіршить її в очах споживачів. З огляду на невисоку вартість паковальної продукції, багато хто легко йде на обладнання її торгових залів магазинів у необхідних обсягах.
Основні показники фасувальних пакетів компанії:
- міцність;
- висока якість;
— демократична ціна.
Фасувальні пакети користуються великим попитом серед споживачів. І неспроста! Ми гарантуємо високу якість поліетиленових виробів. Якщо ваш магазин заслуговує гарної репутації, то придбання фасувальних пакетів підвищить споживчий попит у вашій торговій точці. Наша продукція виробляється на сучасному обладнанні. Завдяки цьому, поліетиленові пакети для фасування є якісними і максимально міцними.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агротехмаш |
| Ширина | 180 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Тип | Пакет фасовочный |
| Количество в упаковке | 600 шт |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Цвет | Белый |
| Плотность пакета: | 9(мкм.) |
| Пользовательские характеристики | |
| Мешок: | 15(уп.) |
| Вес упаковки | 1040(гр.) |