473,57 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Одноразовий контейнер із харчової алюмінієвої фольги SP88L, мабуть, один із найпопулярніших. Цей контейнер універсальний, у ньому можна приготувати величезний діапазон різноманітних страв, також можна використовувати його для сервірування столу або для зберігання та транспортування їжі.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 2000 мл |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 53 мм |
| Производитель | Студиопак Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | фольга алюминиевая |
| Назначение | Для запекания |