

94,71 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 750 ₴
Представлений вигляд пакувального матеріалу використовується для харчових продуктів і для фасування різних груп товарів в умовах виробничих підприємств або роздрібної торгівлі. Використовуючи фасувальні пакети, можна забезпечити себе найкращими умовами для фасування, продажу та транспортування товару, а також для зберігання. Упаковка товару в зручні одноразові пакети спростить і прискорить процес, підвищить продуктивність праці фасувальників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комсерв Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пакет фасовочный |
| Материал | Полиэтилен |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 360 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Цвет | Белый |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Количество в упаковке | 250 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина: | 7(мкм.) |
| Мешок: | 12(рул.) |